مجموعه صنعتی بهشوران الهیاری

رنگرزی تخصصی پوشاک خام و الیاف طبیعی توسط جدیدترین دستگاههای ایتالیایی با استفاده از رنگهای ایتالیایی
رنگرزی پوشاک خام با بالاترین کیفیت اروپایی
دارای سیستم جمع آوری و توزیع رایگان و منظم روزانه در تهران و حومه
ارائه بیش از 250 رنگ متنوع منطبق با استاندارد پنتن
انتخاب رنگ بصورت کدینگ و دارای بالاترین ثبات

در دنیای امروز هدف اصلی هر شرکت باید بر اساس کیفیت بالا و اعتماد مشتری باشد، . مجموعه صنعتی رنگرزی بهشوران که در سال 1364 فعالیت خود را در صنعت رنگرزی پوشاک خام و الیاف طبیعی با این هدف و همچنین در راستای حمایت از تولید ملّی آغاز کرده است، با بیش از سه دهه فعالیت مستمر و پویا در این زمینه در زمره شرکت های برترصنعت نساجی کشور قرار دارد این مجموعه با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه های ایتالیای تونلو و رنگهای شرکت زایتکس ایتالیا خدمات رنگرزی را با بالاترین کیفیت ارایه می نماید. 

مجموعه صنعتی و رنگرزی بهشوران الهیاری با هدف خدمات رسانی نو آور همچنین در راستای حمایت از تولید ملّی ،همچنان در کنار تولید کنندگان پوشاک داخلی قرار دارد و با
تکیه بر لابراتوار تخصصی رنگ منطبق با بزرگترین کمپانی های رنگرزی دنیا همواره در حال ایجاد خدمات هماهنگ با مد و فشن روز و ارائه محصولات زیبا ، با کیفیت و درجه یک ایرانی باعث جلب رضایت مشتری شود.

برای سهولت استفاده مشتریان کالیته های رنگ متنوعی در اختیار تولید کنندگان پوشاک خام و الیاف طبیعی قرار می دهیم تا با توجه به فصل و برش و الگوی پوشاک دوخته شده همجنین رنگ پرطرفدار روز به راحتی رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کرده و ظرف 48 ساعت تمامی تولیدات خود را تحویل بگیرند.

از مزایای انتخاب رنگ در کالیته بهشوران انطباق آن با کد های رنگی استاندارد پنتون است . بدین منظور تمام مشکلات سفارش دهنده و لابراتوار بابت انتخاب دقیق رنگ برطرف می شود.

تماس سریع

09123581173
1826 (بدون کد)

تهران، پاکدشت، جاده خاوران، کیلومتر 23، خاتون آباد، خیابان نمک صالح عبادی، خیابان حمزه رضا، کوچه چمران، پلاک 117، 118، 119